Nuomos sąlygos:

Minimalus nuomos laikotarpis
Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – viena para.

Reikalingi dokumentai
Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir galiojančią asmens tapatybės kortelę arba galiojantį pasą.

Apmokėjimas ir užstatas
Nustatytas nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobilį. Už automobilio nuomą galima atsiskaityti grynais arba pavedimu. Užstato suma yra 150-300 Eur, priklausomai nuo automobilio klasės. Užstato suma lygi Nuomininko atsakomybei autoavarijos, vagystės ar trečiųjų asmenų veikos atvejais. Grąžinus automobilį tvarkingą, kaip nurodyta automobilio nuomos sutartyje, rezervuota užstato suma yra grąžinama. Automobilį rezervuojant daugiau nei 7 paroms, reikalingas rezervavimo užstatas.

Reikalavimai vairuotojams
Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne jaunesnis nei 20 m. asmuo, turintis galiojantį, tarptautinius reikalavimus atitinkantį vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau kaip 2 m. vairavimo stažą. Nuomininkas, kurio vardu išnuomotas  automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas ir atsakingas asmuo už automobilį.

Automobilio draudimas
Visi automobiliai apdrausti KASKO ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimais. Taip pat apdraustas vairuotojas ir automobilio keleiviai. Pametus automobilio raktus ar dokumentus mokama 300 Eur bauda.  Automobilio dokumentai ir raktai nėra apdrausti. Automobilio vagystės atveju, nuomininkas turi būtinai grąžinti, išnuomoto automobilio raktus ir dokumentus.

Teritorija ir rida
Išnuomotu automobiliu, be atskiro susitarimo, galima važinėti tik Lietuvos teritorijoje. Lietuvos teritorijoje automobilio rida neribojama.

Techninė pagalba
Automobiliams yra suteikiama nemokama techninė pagalba kelyje 24/7.

Degalai
Automobiliai yra išnuomojami su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su nepilnu kuro baku, Nuomininkas sumoka 2 Eur (2 eurus) už trūkstamą kuro litrą.

Nenumatytos aplinkybės
Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, UAB Aurentus pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio techninio gedimo ar autoįvykio), apie tai iš anksto informavusi klientą telefonu ar el. paštu.