Ilgalaikė automobilių nuomaIlgalaikė automobilių nuoma

Ilgalaikė automobilių nuoma – patrauklus būdas įsigyti ir eksploatuoti automobilį ar valdyti visą automobilių parką. Nesvarbu, ar esate individualus asmuo, ieškantis patogios ir ekonomiškos transporto priemonės, ar verslas, ieškantis universalaus sprendimo savo automobilių parkui, tai gali būti puikus pasirinkimas. Nepriklausomai nuo to, ar tai kasdieninė kelionė, šeimos atostogos ar verslo kelionės, galite lengvai pasirinkti kitokio tipo automobilį, atitinkantį kiekvieną situaciją, be jokio įsipareigojimo dėl nuosavybės. Platus pasirinkimas leidžia Jums pasirinkti automobilį, kuris idealiai atitinka Jūsų poreikius.  Tai puiki galimybė įmonėms, kurios nori taupyti savo laiką ir iš anksto planuoti biudžetą bei išvengti neplanuotų išlaidų. Taip pat ilgalaikės nuomos paslauga suteikia galimybę keisti automobilius pagal besikeičiančius Jūsų poreikius ir pageidavimus. Jums nereikia rūpintis automobilio draudimu, techniniais aptarnavimais ir remontu bei padangų keitimu ir saugojimu. Patikėkite visus automobilio eksploatavimo rūpesčius mums!

Jums priklauso:

Civilinės atsakomybės draudimas
KASKO draudimas
Techninė pagalba kelyje 24 val. per parą
Pakaitinis automobilis remonto ar aptarnavimų metu

Darbai, kuriais Jums neteks rūpintis:

Draudimo sutarčių sudarymas
Draudiminių įvykių administravimas
Techniniai aptarnavimai
Remonto darbai
Žieminių ir vasarinių padangų keitimas bei saugojimas

Apibendrinant

lgalaikė automobilių nuoma siūlo daugybę privalumų, dėl kurių ji tampa patraukli tiek individualiems asmenims, tiek verslo įmonėms. Ji yra lanksti ir sumažina rūpesčius, susijusiųs su automobilio nuosavybe. Ar Jums reikia transporto priemonės ilgesniam verslo kelionei, šeimos atostogoms ar kasdieniam keliavimui, ilgalaikė automobilių nuoma suteikia modernų ir patogų sprendimą visiems Jūsų poreikiams. Taigi, kodėl įsipareigojate vienam automobiliui, kai galite keisti automobilį pagal savo poreikius? Apsvarstykite ilgalaikę automobilių nuomą ir patirkite laisvę bei lankstumą, kurį ji suteikia.

Ilgalaikei nuomai galite rinktis iš esamų automobilių arba galime nupirkti bet kokį, Jūsų poreikius atitinkantį automobilį.

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime ilgalaikės nuomos pasiūlymą Jums.