Nuomos sąlygos:

Minimalus nuomos laikotarpis

Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – viena para.

Reikalingi dokumentai

Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir galiojančią asmens tapatybės kortelę arba galiojantį pasą.

Apmokėjimas ir užstatas

Nustatytas nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobilį. Už automobilio nuomą galima atsiskaityti grynais arba pavedimu. Užstato suma yra 200-500 Eur, priklausomai nuo automobilio klasės. Užstato suma lygi Nuomininko atsakomybei autoavarijos, vagystės ar trečiųjų asmenų veikos atvejais. Grąžinus automobilį tvarkingą, kaip nurodyta automobilio nuomos sutartyje, rezervuota užstato suma yra grąžinama. Automobilį rezervuojant daugiau nei 7 paroms, reikalingas rezervavimo užstatas.

Reikalavimai vairuotojams

Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne jaunesnis nei 20 m. asmuo, turintis galiojantį, tarptautinius reikalavimus atitinkantį vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau kaip 2 m. vairavimo stažą. Nuomininkas, kurio vardu išnuomotas  automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas ir atsakingas asmuo už automobilį.

Automobilio draudimas

Visi automobiliai apdrausti KASKO ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimais. Taip pat apdraustas vairuotojas ir automobilio keleiviai. Pametus automobilio raktus ar dokumentus mokama 300 Eur bauda.  Automobilio dokumentai ir raktai nėra apdrausti. Automobilio vagystės atveju, nuomininkas turi būtinai grąžinti, išnuomoto automobilio raktus ir dokumentus.

Teritorija ir rida

Išnuomotu automobiliu, be atskiro susitarimo, galima važinėti tik Lietuvos teritorijoje. Lietuvos teritorijoje automobilio rida neribojama.

Techninė pagalba

Automobiliams yra suteikiama nemokama techninė pagalba kelyje 24/7.

Degalai

Automobiliai yra išnuomojami su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su nepilnu kuro baku, Nuomininkas sumoka 2 Eur (2 eurus) už trūkstamą kuro litrą.

Nenumatytos aplinkybės

Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, UAB Aurentus pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio techninio gedimo ar autoįvykio), apie tai iš anksto informavusi klientą telefonu ar el. paštu.