Klientų atsiliepimai:

Bohnenkamp UAB

Rekomenduoju ! Pagelbėjo kai reikėjo pakaitinio automobilio, Atidavus automobilį nuveža į sutartą vietą atgal. Sekmės.

Jurijus

Rekomenduoju! labai malonus ir saziningas aptarnavimas. Dauk metu naudojausi Aurentus, dabar skridziai nesutampa tai priverstas nuomotis is kaimynu Latviu. Jei atnaujins skridzius tiesioginius i Vilniu butinai kreipsiuosi tik Aurentus!!

Respektas!!!

Jelena

Labai patenkinta servisu.  Mašina laiku, švari, tokia, kaip sutarėm. Greitas reagavimas į mūsų prašymą.  Kitą kartą – tik su aurentus.lt. Ačiū labai !

Vytautas

Rekomenduoju visiems tik pas Aurentus.
Viskas laiku automobilis puikus.

Rolandas

Labai patiko Aurentus požiūris į klientą. Vėlavau atsiimti automobilį, bet nesulaukiau jokių priekaištų. Automobilį kaip visada gavau švarų ir tvarkingą. Tikrai rekomenduoju visiems išbandyti. Iki susitikimo :)

Tomas

Rekomenduoju Aurentus tiems, kas dažnai skraido. Aš pats gana dažnai grįžtu į Vilnių ir dažnai tenka nuomotis automobilį. Esu išbandęs keletą nuomotojų ir ne kartą teko nusivilti – tai mašina ne ta, tai laiku nepristato, tai neišvalyta normaliai. Kai pabandžiau Aurentus, dabar nuolat nuomoju iš jų, nes kol kas neturėjau problemų, viskas vyksta laiku, sklandžiai ir patikimai.

Mantas

Ačiū labai už gerą aptarnavimą.

Irmantas

Automobilis patiko, švarus, trūkumų nebuvo.

Laura

Lėktuvas vėlavo apie valandą, tačiau pasitiko mandagiai. Automobilis patiko, ačiū ir iki kito karto!

Dalia

Užsisakiau ekonominės klasės automobilį, tačiau sutartu laiku kažkas su juo atsitiko. Jau buvau išsigandusi, kad liksiu be automobilio, tačiau vietoj jo man buvo pasiūlytas aukštesnės klasės automobilis už tą pačią kainą. Likau labai patenkinta šia paslauga ir atsakingu požiūriu į klientą.

Tomas

Galėčiau pagirti ir rekomenduoti Aurentus tiems, kas dažnai skraido. Aš pats grįžtu gana dažnai ir dažnai nuomoju auto ir ne kartą teko nusivilti. Kai pabandžiau Aurentus, dabar nuolat nuomoju iš jų, nes kol kas neturėjau problemų, viskas vyksta laiku, sklandžiai ir patikimai. Ačiū labai.

Gretė Rinhel

Labai patiko, malonus ir supratingas bendravimas, gaila tik, kad iš anksto neužsisakėme ir jau buvo išnuomotas mūsų nužiūrėtas automobilis :), bet džiaugėmės, kad buvo galimybė pasirinkti iš kitų automobilių. Ačiū ir sėkmės Jums.

Nuomotojas

Automobilis visada laiku, visada švarus ir toks kokį sutariau. Suprantu, kad taip ir turi būti. Džiaugiuosi, kad dar yra kokybiškų paslaugų su rimtu požiūriu į klientą.

Klientė Kristina

Sugedo mano automobilis, tad nutariau laikinai išsinuomoti. Išsirinkau Aurentus ir likau labai patenkinta. Vairuotojui norėčiau padėkoti, ne tik už greitą automobilio atvarymą, bet ir už pagalbą nuvarant manąjį į autoservisą. Tik geri atsiliepimai.

Dažnas klientas

Tiems, kas ieško išsinuomoti automobilį, siūlau pabandyti uab Aurentus. Visada galima žmoniškai susitarti, visada žinai ką gausi, o esant problemai pasiūlomas greitas ir protingas sprendimas.

Renata

Esu dėkinga Aurentus už išgelbėjimą, pavedus kitiems nuomotojams. Darbuotojai tikrai supratingi ir malonūs. Geriausi atsiliepimai.

Parašykite savo atsiliepimą

    Jūsų vardas (būtina)

    Jūsų el. pašto adresas (būtina)

    Jūsų atsiliepimas