Informacija vairuotojams

Šioje skiltyje pateiksime straipsnius apie kelių eismo taisyklių pasikeitimus, naujienas bei kitą automobilių vairuotojams aktualią informaciją.

10 punktų, kaip važiuoti ekonomiškiau

Kai kurie vairuotojai skundžiasi didelėmis savo automobilių degalų sąnaudomis. Ypač daug pasipiktinusių dėl to, kad gamintojų deklaruojamų sąnaudų realiomis sąlygomis pasiekti beveik neįmanoma. Tačiau degalų sąnaudos priklauso ne tik nuo automobilio, bet ir nuo vairuotojo įpročių.

Lankomiausia šalies transporto prekybos platforma Autoplius.lt pateikia 10 punktų, kurie padės sumažinti vidutines degalų sąnaudas. Ir nesvarbu, ar jos matuojamos litrais, ar kilovatvalandėmis šimtui kilometrų, fizikos dėsniai visoms transporto priemonėms galioja vienodai. Plačiau..

Automobilių nuoma – paslauga, kuri pravers daugeliui

Ar kada teko būti tokioje situacijoje, kad Jūsų galutiniam tikslui pasiekti yra reikalingas automobilis? Automobilių nuoma Vilniuje siūlo puikią proga įgyvendinti savo tikslus, visur važiuojant išnuomotu automobiliu. Tai itin populiari ir patogi paslauga, kadangi ką bedarytumėte, ar sudaužėte savo automobilį, ar atvykote į Vilnių traukiniu ir Jums reikia automobilio, ar tiesiog šiuo metu savo transporto priemonės neturite, tai puiki galimybė išsinuomoti automobilį saviems tikslams. Kodėl tai yra taip patogu? Plačiau..

Automobilių nuoma Vilniuje – ar verta?

Atvykę į Vilnių, daugeliui iškyla klausimas  , kokia transporto priemone reiktų keliauti Lietuvos sostinėje? Automobilių nuoma Vilniuje, labai dažnai siūloma paslauga, tačiau ar verta ja pasinaudoti? Plačiau..

Mitai apie auto nuomą

Vos Lietuvoje atsiradusi auto nuomos paslauga į savo pusę patraukė labai daug tautiečių. Mažas kainos ir puikus kokybės santykis nulėmė, kad automobilių nuoma Vilniuje yra vienas geriausių ir labiausiai mėgstamų pasirinkimų. Visgi, kaip ir daugelį populiarių paslaugų, taip ir šią, yra apipynę patys įvairiausi mitai, kurie kartais „atgraso“ potencialius klientus. Pateiksime pačius populiariausius ir pasistengsime juos objektyviai paneigti. Kiekvienas žmogus turėtų suvokti, kad daugelis mitų paprasčiausiai nelabai realūs. Plačiau..

Kodėl automobilių nuoma toks patrauklus pasirinkimas?

Jeigu sugedo Jūsų turima auto transporto priemonė arba jeigu atvykote į konkretų Lietuvos miestą ir nenorite keliauti link žymių vietų viešuoju transportu – tokiu atveju rekomenduojame pasinaudoti auto numos teikiamomis galimybėmis. Vis daugiau žmonių įvertina pasitaikiusias galimybes ir džiaugiasi, kad jos tokios patrauklios. Galima iškelti kelis pliusus, kurie ir nulemia pasirinkimą. Plačiau..

Puikūs nuomos pasiūlymai automobilių nuomai

Kai reikia kur nors išvykti ar toli nukeliauti, nuosava transporto priemonė yra bene geriausias pasirinkimas. Deja, ne kiekvienas šia prabanga gali pasimėgauti. Automobilis paprastai kainuoja daug, o jo išlaikymas laikui bėgant atsieina taip pat nemažai. Laimei, dabar egzistuojanti automobilių nuoma Vilniuje gali pasiūlyti puikią keliavimo alternatyvą ir tiems, kurie negali įsigyti vienos ar kitos transporto priemonės. Dabar keliauti gali kiekvienas. Plačiau..

Automobilių nuoma – puiki keliavimo alternatyva

Keliauti tenka daug ir dažnai, tad svarbu, kad šalia visuomet tarnautų patikimas ir tvarkingas automobilis. Be abejonės, nuosava transporto priemonė reikalauja daug laiko ir išlaidų, o keliaujančiam žmogui aktualus ne asmeninio automobilio priežiūros klausimas, o patikimos transporto priemonės pasirinkimas. Būtent tai ir žada automobilių nuoma Vilniuje – vieta, kurioje išsirinkti automobilį terminuotam laikui gali kiekvienas. Plačiau..

Automobilių nuoma – naudinga, greita, patogu

Puikus kainos ir kokybės santykis – vienas pagrindinių šios sferos ginklų. Palyginus už nedidelę kainą, Jūs gaunate visišką laisvę – galite važiuoti kur tik panorėję nauja transporto priemone, nes nuomojami automobiliai  dažniausiai būna nauji, arba kelių metų senumo. Tad automobilių nuoma Vilniuje – puiki paslauga žmonėms, kurie įpratę keliauti patogiai ir nori būti nepriklausomi. Plačiau..

Automobilių nuoma Vilniuje – protingas pasirinkimas mėgstantiems komfortą

Artimiausiu metu planuojate aplankyti Lietuvos sostinę, o gal jus čia veja darbo reikalai? Jei taip, pats laikas pagalvoti, kaip nuvyksite iš taško A į tašką B, o pasirinkimų turite išties nemažai: visada galite naudotis viešuoju transportu, tačiau tai nėra pats geriausias pasirinkimas, jei skubate ir neturite laiko stoviniuoti kiekvienoje autobuso stotelėje, be to, kartais tenka persėsti į kitą troleibusą arba autobusą, nes tiesioginio viešojo transporto į reikiamą vietą gali tiesiog nebūti. Plačiau..

Automobilių nuoma – patogi ir greitai paslauga

Turint daug planų ir darbų, sunku viską suplanuoti taip, kad visur suspėtumėte nuvykti viešuoju transportu, nueiti pėsčiomis, ar kokiu kitu būdu pasiekti Jums reikiamą vietą. Gali būti ir taip, kad į Jūsų norimą vietą viešasis transportas apskritai neveža, o eiti pėsčiomis atstumas yra per didelis. Automobilių noma Vilnuje siūlo puikią galimybę tiems, kurie nori patogiai keliauti, palyginus nemažame mieste. Sutikite, kad tai labai patogi paslauga, o ypač tais atvejais, kai automobilį galite užsakyti iš savo išmaniojo telefono ir jei jis yra laisvas, Jums jį pristatys ten, kur esate. Taip pat į Vilnių atvykę lėktuvu, automobilį išsinuomoję iš anksto, jį rasite tik išlipę iš lėktuvo, jeigu atvykote traukiniu ar autobusu, automobilį rasite autobusų ar geležinkelio stotyse. Plačiau..

Automobilių nuoma Vilniuje – patogios kelionės garantas

Daugelis žmonių sunkiai savo gyvenimą įsivaizduoja be automobilio, o užkietėjusiems automobilių gerbėjams vien mintis apie viešąjį transportą kelia šiurpą. Visgi, tikrai pasitaiko situacijų, kai vieną rytą nuosava transporto priemonė tiesiog neužsiveda ir skaudančia širdimi ją tenka palikti autoservise. O ką tokiu atveju daryti, juk nebūsite vairuotas, be „ratų“, tiesa? Išeitis visada yra – automobilių nuoma Vilniuje ar kitame mieste suteikia galimybę išsinuomoti automobilį norimam laikotarpiui. Plačiau..

Iki spalio pabaigos – pavojingiausias metas keliuose
2015.09.18

Atėjus tamsesniam paros metui, specialistai ragina „perkrauti“ vairavimo įpročius. Slidūs keliai, trumpesnės dienos, nepakankamai apšviestos gatvės, iš vieno miško į kitą migruojantys gyvūnai bei rudeniniai lietūs sunkina eismo sąlygas. Vairavimo specialistai tikina – rudenį reikia prisiminti atsargesnius vairavimo įgūdžius.

Lietuvoje atsiras daugiau vietų, kur greitis bus apribotas iki 30 kilometrų per valandą
2015.09.10

Lietuvoje artimiausiais metais padaugės vietų, kur eismas bus apribotas iki 30 kilometrų per valandą. Tokių vietų sąrašą žada paruošti Lietuvos automobilių kelių direkcija, jis bus derinamas su policija ir visuomene. Ribojimai planuojami prie mokyklų, darželių, pėsčiųjų masinių susibūrimų vietose, kur žmonės dažnai kerta gatvę ir nukenčia.

Panaikintas įvažiavimas į magistralinį kelią Kaunas-Vilnius
2015.09.07

Lietuvos automobilių kelių direkcija pranešė, kad nuo šiol rytinio piko metu draudžiama įvažiuoti iš Kauno Panerių gatvės į magistralinį kelią Kaunas-Vilnius. Naujieji draudimai kol kas galios darbo dienomis piko metu, tarp 7 ir 9 val. ryto.

Policija imsis drastiškų priemonių
2015.08.30

Informacija vairuotojams. Pirmąją rugsėjo savaitę policijos pareigūnai šalies keliuose vykdys sustiprintą transporto priemonių važiavimo greičio kontrolę ir baus net už menkiausią greičio viršijimą. Ypatingas policijos dėmesys bus skirtas leistino greičio viršijimo atvejams, užfiksuotiems prie ikimokyklinio ugdymo įstaigų, mokyklų, kitų vietų, kur eisme gali dalyvauti nepilnamečiai.

Vilniaus sankryžose – naujas ženklinimas
2015.08.20

Vilniaus miesto savivaldybė iki rugsėjo 1 dienos miesto gatvėse ypatingai paženklins sankryžas, kuriose dažniausiai pažeidžiamos Kelių eismo taisyklės, kai vairuotojai įvažiuoja į sankryžą, sustoja ir taip sudaro kliūtį, trukdydami kitų transporto priemonių eismui.